Vittata skleněný box na jídlo
Detailní popis produktu
Skleněný box na jídlo s víkem z přírodního bambusu a silikonovým páskem, 800 ml.
Technické parametry
| Materiály | Sklo, Bambus, Silikon |
| Obsah | 800 ml |
| Rozměr | 200×150×66 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 844 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy na jídlo & Nádoby |
|---|---|
| EAN: | 5996425587132 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



