Ruttata skleněný box na jídlo
Detailní popis produktu
Skleněný kulatý box na jídlo s víčkem z přírodního bambusu, 650 ml.
Technické parametry
| Materiály | Borosilikátové sklo, Bambus |
| Obsah | 650 ml |
| Rozměr | ø150×70 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 700 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy na jídlo & Nádoby |
|---|---|
| EAN: | 5996425600909 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



