Sada kořenek
Detailní popis produktu
Sada 2 ks skleněných kořenek s bambusovým víčkem, 120 ml. V kraftové papírové krabici.
Technické parametry
| Materiály | Sklo, Bambus |
| Obsah | 120 ml |
| Rozměr | 104×123×56 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 264 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy na jídlo & Nádoby |
|---|---|
| EAN: | 5996425872085 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



