Kotetsu box na jídlo
Detailní popis produktu
Box na jídlo z recyklované nerezové oceli s bambusovým víkem a bezpečným zavíráním na přezku. Se 2 přihrádkami o objemu 340 a 600 ml.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaná nerezová ocel, Bambus |
| Obsah | 940 ml |
| Rozměr | 170×115×85 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 400 g |
| Barva | stříbrná |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy na jídlo & Nádoby |
|---|---|
| EAN: | 5996425814665 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



