Cuttata skleněný box na jídlo
Detailní popis produktu
Skleněný box na jídlo s víkem z přírodního bambusu. Se sadou příborů z bambusu (nůž, vidlička a lžíce) a elastickým páskem, 500 ml.
Technické parametry
| Materiály | Sklo, Bambus |
| Obsah | 500 ml |
| Rozměr | 172×127×67 mm |
| Mytí v myčce | Ano |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 500 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy na jídlo & Nádoby |
|---|---|
| EAN: | 5996425592334 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



