Box na jídlo
Detailní popis produktu
Box na jídlo z recyklovaného PP plastu s bambusovým víkem, sadou příborů (nůž a vidlička) a elastickým páskem. 500 ml.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný PP plast, Bambus |
| Obsah | 500 ml |
| Rozměr | 162×110×50 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 180 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy na jídlo & Nádoby |
|---|---|
| EAN: | 5996425750703 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



