Laksa box na jídlo
Detailní popis produktu
Box na jídlo z PP plastu se sadou příborů (vidlička, lžíce a nůž), bambusovým víkem s držákem na mobilní telefon a elastickým popruhem. Se 2 přihrádkami o objemu 700 ml.
Technické parametry
| Materiály | Plast (PP), Bambus |
| Obsah | 700 ml |
| Rozměr | 183×105×96 mm |
| Mytí v myčce | Ano |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano |
| Hmotnost | 382 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy na jídlo & Nádoby |
|---|---|
| EAN: | 5996425738756 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



