Shiyama blok
Detailní popis produktu
Blok A5 se spirálou v bambusových deskách s 80 linkovanými listy. Vč. kuličkového pera z bambusu s černou náplní. V kraftové papírové krabičce.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | 140×210×15 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Černá |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 283 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bloky |
|---|---|
| EAN: | 5996425354581 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



