Chatom RPET blok s bezdrátovou nabíječkou
Detailní popis produktu
Blok A5 potažený polyesterem RPET s bambusovou vložkou, funkcí stojánku na mobil a vestavěnou bezdrátovou rychlonabíječkou (15W). S 80 linkovanými listy z recyklovaného papíru. Včetně USB nabíjecího kabelu.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný PET polyester, Bambus, Recyklovaný papír |
| Rozměr | 143×213×15 mm |
| Formát bloků | A5 |
| Gramáž papíru | 80 g/m2 |
| Typ listů v bloku | Linkované listy |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Hmotnost | 367 g |
| Barva | tmavě modrá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bloky |
|---|---|
| EAN: | 5996425810209 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



