Brevi RPET blok
Detailní popis produktu
Spirálový blok potažený polyesterem RPET s bambusovou vložkou a funkcí držáku mobilního telefonu. S 80 prázdnými stránkami, gumičkou a držákem na pero.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný PET polyester, Bambus, Papír |
| Rozměr | 88×160×20 mm |
| Gramáž papíru | 70 g/m2 |
| Typ listů v bloku | Čisté listy |
| Hmotnost | 80 g |
| Barva | šedá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bloky |
|---|---|
| EAN: | 5996425833284 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



