Hokoku blok
Detailní popis produktu
Blok A5 se spirálou v bambusových deskách s 80 linkovanými listy. Vč. kuličkového pera z bambusu s černou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Papír |
| Rozměr | 170×215×18 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Černá |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Materiál 2 váha | 70 g/m2 |
| Hmotnost | 280 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bloky |
|---|---|
| EAN: | 5996425354611 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



