Shunan blok
Detailní popis produktu
Spirálový blok s deskami z bambusu a 70ti linkovanými listy, s bambusovým kuličkovým perem s modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | 100×150×16 mm |
| Typ náplně | Jumbo náplň |
| Barva náplně | Modrá |
| Formát bloků | B7 |
| Gramáž papíru | 70 g/m2 |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Typ listů v bloku | Linkované listy |
| Hmotnost | 106 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bloky |
|---|---|
| EAN: | 5996425231868 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



