Blok
Detailní popis produktu
Blok A5 potažený bambusem a PU kůží s 80 linkovanými listy z recyklovaného papíru, záložkou a gumičkou.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, PU kůže, Recyklovaný papír, Guma |
| Rozměr | 140×210×15 mm |
| Formát bloků | A5 |
| Gramáž papíru | 70 g/m2 |
| Typ listů v bloku | Linkované listy |
| Hmotnost | 280 g |
| Barva | černá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bloky |
|---|---|
| EAN: | 5996425622741 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



