Baccata RPET blok
Detailní popis produktu
RPET blok A5 potažený polyesterem s 80 linkovanými listy, záložkou a gumičkou.
🌿
Recyklovaný PET polyester & Guma
Materiály
✨
A5
Formát bloků
📏
147×210×15 mm
Rozměr
Specifikace
| Materiály | Recyklovaný PET polyester, Guma |
| Rozměr | 147×210×15 mm |
| Formát bloků | A5 |
| Gramáž papíru | 70 g/m2 |
| Typ listů v bloku | Linkované listy |
| Hmotnost | 244 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
💛
Pečlivost jako od babičky
Věříme, že dárek má potěšit. Každou objednávku připravujeme s péčí, aby dorazila v pořádku.
🎁
Odborný výběr produktů
Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem. Prodáváme jen to, za co se nemusíme stydět.
💬
Jsme tu pro vás
Máte otázku? Napište nám. Nejsme anonymní sklad — ozveme se a poradíme.
🇨🇿
Česká firma, reální lidé
Nejsme anonymní sklad. Jsme HOORAY — napište nám, ozveme se do druhého dne.
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bloky |
|---|---|
| EAN: | 5996425590170 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



