Wattix bezdrátová nabíječka
Detailní popis produktu
Bezdrátová rychlonabíječka (10W) v bambusovém pouzdře se 2 USB nabíjecími porty. Maximální výstup 1 000 mA. Včetně nabíjecího USB kabelu.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | 90×90×9 mm |
| USB s nabíjením | Ano |
| Maximální výstup | 1000 mA |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Nabíjecí porty - výstup | 2×USB |
| Hmotnost | 110 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové nabíječky |
|---|---|
| EAN: | 5996425355274 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



