Volto bezdrátová nabíječka
Detailní popis produktu
Bezdrátová nabíječka (10W) v plastovém pouzdře z bambusu a ekologické pšeničné slámy. Včetně kabelu USB.
🌿
Bambus & Pšeničná sláma & Plast (ABS)
Materiály
✨
1000 mA
Maximální výstup
📏
ø60×11 mm
Rozměr
Specifikace
| Materiály | Bambus, Pšeničná sláma, Plast (ABS) |
| Rozměr | ø60×11 mm |
| Maximální výstup | 1000 mA |
| Nabíjecí porty - vstup | 1×Micro USB |
| Hmotnost | 30 g |
| Barva | béžová, přírodní |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
💛
Pečlivost jako od babičky
Věříme, že dárek má potěšit. Každou objednávku připravujeme s péčí, aby dorazila v pořádku.
🎁
Odborný výběr produktů
Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem. Prodáváme jen to, za co se nemusíme stydět.
💬
Jsme tu pro vás
Máte otázku? Napište nám. Nejsme anonymní sklad — ozveme se a poradíme.
🇨🇿
Česká firma, reální lidé
Nejsme anonymní sklad. Jsme HOORAY — napište nám, ozveme se do druhého dne.
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové nabíječky |
|---|---|
| EAN: | 5996425474524 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



