Chemek stojánek na mobil s bezdrátovou nabíječkou
Detailní popis produktu
Stojánek na mobil na stůl z vápencového cementu a bambusu se zabudovanou bezdrátovou nabíječkou (10W) a stejně barevným kabelem USB.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | ø100×125 mm |
| Maximální výstup | 1000 mA |
| Hmotnost | 250 g |
| Barva | šedá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové nabíječky |
|---|---|
| EAN: | 5996425477198 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



