Flabo oganizér s bezdrátovou nabíjčkou
Detailní popis produktu
Bambusový stolní organizér a držák na mobilní telefon s vestavěnou bezdrátovou rychlonabíječkou (15W). S USB portem pro nabíjení 2 zařízení současně (1 bezdrátově a 1 přes kabel). Max. výstup: 2000 mA. Včetně USB nabíjecího kabelu.
Specifikace
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | 185×115×14 mm |
| Maximální výstup | 2000 mA |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Nabíjecí porty - výstup | 1×USB |
| Hmotnost | 180 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové nabíječky |
|---|---|
| EAN: | 5996425738565 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



