Energa bezdrátová nabíječka
Detailní popis produktu
Bezdrátová nabíječka (10W) na mobil s bambusovým krytem. Vč. USB nabíjecího kabelu.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Plast |
| Rozměr | ø100×7 mm |
| Maximální výstup | 1000 mA |
| Hmotnost | 50 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové nabíječky |
|---|---|
| EAN: | 5996425231752 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



