Comis magnetická bezdrátová nabíječka
Detailní popis produktu
Magnetická bezdrátová rychlá nabíječka (10W) v bambusovém pouzdře s LED kontrolkou nabíjení. Včetně samolepicího kovového kroužku pro použití magnetické funkce na jakémkoli bezdrátově nabíjitelném zařízení. Včetně USB nabíjecího kabelu.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | ø62×6 mm |
| USB s nabíjením | Ano |
| Maximální výstup | 2000 mA |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Hmotnost | 62 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové nabíječky |
|---|---|
| EAN: | 5996425594222 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



