Budík s bezdrátovou nabíječkou
Detailní popis produktu
Multifunkční budík v bambusovém pouzdře s LED displejem, teploměrem a vestavěnou bezdrátovou nabíječkou (10W). Včetně USB nabíjecího kabelu.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | 160×75×40 mm |
| USB s nabíjením | Ano |
| Maximální výstup | 1000 mA |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Hmotnost | 263 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové nabíječky |
|---|---|
| EAN: | 5996425601081 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



