Verda bezdrátová nabíječka se stojánkem na mobil
Detailní popis produktu
Stojánek na mobil z bambusu s vestavěnou bezdrátovou nabíječkou (10W). Včetně nabíjecího USB kabelu.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | 70×115×80 mm |
| USB s nabíjením | Ano |
| Maximální výstup | 1000 mA |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Hmotnost | 130 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové nabíječky |
|---|---|
| EAN: | 5996425355199 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



