Rexplorer nabíjecí čelovka
Detailní popis produktu
Plastová čelovka s vestavěnou USB dobíjecí baterií (400 mAh) a nastavitelným popruhem. S vysoce výkonným COB světlem a dvěma snímači pohybu. S vysokým, nízkým a světelným režimem citlivým na pohyb. Včetně USB nabíjecího kabelu.
Specifikace
| Materiály | Plast |
| Rozměr | 69×35×37 mm |
| Kapacita baterie | 400 mAh |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 68 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterky |
|---|---|
| EAN: | 5996425819370 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



