Miflux dobíjecí baterka
Detailní popis produktu
Multifunkční svítilna a stolní lampa z ABS s ohebnou hlavou, magnetickou základnou a vestavěnou USB dobíjecí baterií (1200 mAh). Se 6 LED diodami a režimy teplého, přirozeného a studeného světla. Včetně USB nabíjecího kabelu.
Specifikace
| Materiály | Plast (ABS) |
| Rozměr | ø44×149 mm |
| Kapacita baterie | 1200 mAh |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 125 g |
| Barva | bílá |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterky |
|---|---|
| EAN: | 5996425900597 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



