Chargelight Ultra dobíjecí baterka
Detailní popis produktu
Hliníková baterka s vestavěnou USB dobíjecí baterií (1500 mAh) a popruhem na přenášení. Se zoomovatelným vysoce výkonným COB světlem. S vysokým, středním, nízkým a blikajícím světlem. Včetně USB nabíjecího kabelu.
Specifikace
| Materiály | Hliník |
| Rozměr | ø40×165 mm |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 265 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterky |
|---|---|
| EAN: | 5996425819363 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



