Chargelight Tone dobíjecí svítilna z recyklovaného hliníku
Detailní popis produktu
Baterka z recyklovaného hliníku s vestavěnou dobíjecí baterií USB (400 mAh) a popruhem na nošení. S vysoce výkonným COB světlem s možností zoomu a 3 světelnými režimy. Včetně nabíjecího kabelu USB.
Specifikace
| Materiály | Recyklovaný hliník |
| Rozměr | ø23×100 mm |
| Úroveň jasu | 110 lumen |
| Kapacita baterie | 400 mAh |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 68 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterky |
|---|---|
| EAN: | 5996425917939 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



