Charboo dobíjecí baterka
Detailní popis produktu
Bambusová baterka s vestavěnou USB dobíjecí baterií (320 mAh), 1 LED světlem a poutkem na přenášení. Se 3 režimy svícení. Včetně USB nabíjecího kabelu.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | ø25×84 mm |
| Kapacita baterie | 320 mAh |
| Počet USB portů | 1 |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 43 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterky |
|---|---|
| EAN: | 5996425892861 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



